רפואת שיניים משמרת

הגישה הטיפולית השמרנית היא הגישה המנחה את רופאי חיוך ראשון, וכל החלטה על מתן טיפול נבחנת לפי מידת הנחיצות שלו. אנו דוגלים בגישה לפיה במקום שבו ניתן לבחור בדרך הפשוטה והטובה אין צורך בטיפול מקיף.

הטיפולים המשמרים כוללים שחזורים (סתימות) מחומרים מתקדמים בצבע השן. הטיפולים כוללים השלמות שיניים, אטום חריצים למניעת עששת וטיפולי שורש עם מכשור מתקדם.

שיקום הפה

תחת הכותרת של שיקום הפה נכללים כתרים וגשרים, המתבצעים הן לצורך השלמת שיניים חסרות והן לצורך שיפור האסתטיקה של השיניים, ותותבות נשלפות חלקיות או שלמות. ביצוע נכון של טיפול משקם, שבמקרים רבים הינו מסובך ומורכב, מצריך ידע וניסיון רב, ואלו קיימים אצל הרופאים בחיוך ראשון. כמו כן, הכתרים במרפאתנו מבוצעים על ידי סורק תלת מימד חדיש ביותר ומודפסים במעבדה מזירקוניה וחרסינה באיכות הגבוהה ביותר. מה שמבטיח רמת דיוק ואסתטיקה ברמה הגבוהה ביותר.

לעוד פרטים על הסורק הדיגיטלי כאן

ציפוי קומפוזיט וערכת UVENEER

טיפולי חניכיים

בחיוך ראשון מקפידים על בריאות החניכיים מתוך הבנה שלא ניתן להפריד בין השן לחניכיים ובמקביל לטיפול בשן יש לדאוג לחניכיים. לכן, בצוות שלנו יש שלוש שינניות ותיקות ומנוסות יעל רויזמן, ברט יאחיה וליאנה פישמן.

הן דואגות גם לטיפול משמר – ניקוי אבנית השן והדרכה בשמירה על הגיינת הפה והשיניים. בנוסף, אתנו בצוות גם דוקטור אוהד תומר, מומחה לרפואת חניכיים ותיק ומנוסה. בין הטיפולים שהוא מבצע הוא מבצע הקצאות שורשים תחת הרדמה, ניתוחי חניכיים, השתלות, בדיקות וחוות דעת לאנשים הסובלים ממחלות חניכיים.

טיפולי שיניים לילדים

טיפולי שיניים לילדים

החל מגיל 4 מומלץ להגיע עם הילד לביקורת אצל רופא השיניים אחת לחצי שנה.
עם בקיעת השיניים הקבועות, החל מגיל 6, יש לבצע את טיפולים מונעים, לרבות איטום חריצים ומריחה של ג'ל פלואור המחזק את השיניים.
בעת מתן טיפול השיניים לילדים בחיוך ראשון, אנחנו קודם כל שואפים לקבל מצב של שיתוף פעולה מצד הילד, וכך הופכים את הטיפול לחוויה חיובית. כך הילד יגדל להיות מטופל מרוצה ומשתף פעולה, וכמובן עם פה בריא יותר.

טיפולי שיניים לילדים

אורתודונטיה – יישור שיניים ולסתות

את טיפולי יישור השיניים בחיוך ראשון מבצע ד"ר שי גורן, מומחה לאורתודונטיה. יישור השיניים מתבצע הן לצורך שיפור האסתטיקה של השיניים והן לצורך קבלת משנן יציב יותר ובריא יותר. הטיפולים מתבצעים בשיטות החדישות ביותר, למשל שיטת האינביזליין. הטיפולים מותאמים לבעיית המשנן האישית של כל מטופל, ורק אחרי האזנה לדרישותיו ולציפיותיו מהטיפול.

בשנים האחרונות מגיעים אלינו ליישור שיניים גם מבוגרים רבים, ואנו ערוכים עם מספר אפשרויות, שיענו על הצורך במכשור שאינו בולט לעין.

מוזמנים לעקוב אחרנו בדף הפייסבוק של חיוך ראשון.