אודות המרפאה

שלום,
הנכם מוזמנים לבקר אותנו במרפאת השיניים חיוך ראשון ולהנות ממבחר של טיפולי השיניים כגון: השתלות, יישור שיניים, אסתטיקה, שיננית, טיפולי שורש, גז צחוק וטיפול נגד הפרעות שינה. חיוך ראשון היא מרפאה ותיקה מאוד בראשון לציון בעלת אווירה משפחתית ואישית, צוות מקצועי ועשיר בידע. מוזמנים להתעדכן לקבל עוד פרטים בדף הפייסבוק שלנו

למרפאה ארבע ערכי ליבה שמנחים אותנו:

מקצועיות

בצוות הרפואי שלנו נמצאים רופאים ושינניות ותיקים ומנוסים. אנו שוקדים על עדכון מתמיד, לימודי המשך והשתתפות בכנסים מקצועיים.

חדשנות

אנו דואגים להתחדש ולהתעדכן בטיפולים הכי עדכניים וחדשניים שיש. כמו הסורק דיגיטלי שהחליף את השיטה המסורתית לכתרים, שיטת all on 4 - שיטה לשתלים ביום אחד שמחליפה את התותבות, התקן דנטאלי קומפקטי ואפקטיבי לטיפול בדום נשימה ונחירות ולאחרונה הוספנו גם טיפולים אסתטיים.
ניתן לקרוא עוד על סורק הכתרים כאן
ניתן לקרוא עוד על דום נשימה בשינה ונחירות כאן
ניתן לקרוא על שיטת all on 4 כאן

משפחתיות

כבר עם הכניסה למרפאה ניתן להתרשם מהאווירה המשפחתית, הנעימה והמקבלת של הצוות בקבלה ושאר הצוות הרפואי. כמו במשפחה אנו רוצים להעניק את כל טיפולי השיניים לכל בני המשפחה של המטופלים שלנו במקום אחד, החל מטיפולי שיניים לילדים, יישור שיניים, השתלות, טיפולי חניכיים ושיקומי פה מורכבים.

עדינות

בחיוך ראשון אנו מומחים בטיפול בפחדנים. אנו יודעים כי אל הקצה של כל שן מחובר אדם ולו צרכים ורגשות. אנו קשובים למטופלים שלנו ושמים דגש על הפגת החרדה והכאב. כל הצוות שלנו מקפיד מעל הכל על גישה עדינה ומכילה למטופלים.

לרבים מאיתנו המונח טיפול שיניים מתחבר עם טראומות מן העבר, בחיוך ראשון אתם מוזמנים לחוויה מתקנת.
מוזמנים לעקוב אחרנו בדף הפייסבוק של חיוך ראשון

המלצות