אודות המרפאה

שלום,
הנכם מוזמנים לבקר אותנו במרפאת השיניים חיוך ראשון ולהנות ממבחר של טיפולי השיניים כגון: השתלות, יישור שיניים, אסתטיקה, שיננית, טיפולי שורש, גז צחוק וטיפול נגד הפרעות שינה. חיוך ראשון היא מרפאה ותיקה מאוד בראשון לציון בעלת אווירה משפחתית ואישית, צוות מקצועי ועשיר בידע. מוזמנים להתעדכן לקבל עוד פרטים בדף הפייסבוק שלנו

למרפאה ארבע ערכי ליבה שמנחים אותנו:

מקצועיות

בצוות הרפואי שלנו נמצאים רופאים ושינניות ותיקים ומנוסים. אנו שוקדים על עדכון מתמיד, לימודי המשך והשתתפות בכנסים מקצועיים.

חדשנות

אנו דואגים להתחדש ולהתעדכן בטיפולים הכי עדכניים וחדשניים שיש. כמו הסורק דיגיטלי שהחליף את השיטה המסורתית לכתרים, שיטת all on 4 - שיטה לשתלים ביום אחד שמחליפה את התותבות, התקן דנטאלי קומפקטי ואפקטיבי לטיפול בדום נשימה ונחירות ולאחרונה הוספנו גם טיפולים אסתטיים.
ניתן לקרוא עוד על סורק הכתרים כאן
ניתן לקרוא עוד על דום נשימה בשינה ונחירות כאן
ניתן לקרוא על שיטת all on 4 כאן

משפחתיות

כבר עם הכניסה למרפאה ניתן להתרשם מהאווירה המשפחתית, הנעימה והמקבלת של הצוות בקבלה ושאר הצוות הרפואי. כמו במשפחה אנו רוצים להעניק את כל טיפולי השיניים לכל בני המשפחה של המטופלים שלנו במקום אחד, החל מטיפולי שיניים לילדים, יישור שיניים, השתלות, טיפולי חניכיים ושיקומי פה מורכבים.

עדינות

בחיוך ראשון אנו מומחים בטיפול בפחדנים. אנו יודעים כי אל הקצה של כל שן מחובר אדם ולו צרכים ורגשות. אנו קשובים למטופלים שלנו ושמים דגש על הפגת החרדה והכאב. כל הצוות שלנו מקפיד מעל הכל על גישה עדינה ומכילה למטופלים.

מרפאת שיניים חיוך ראשון

לרבים מאיתנו המונח טיפול שיניים מתחבר עם טראומות מן העבר,

בחיוך ראשון אתם מוזמנים לחוויה מתקנת.

המלצות

הצוות הרפואי

ד"ר עופר אלטברגר

ד"ר עופר אלטברגר

 בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים, בעל תואר MPA של אוניברסיטת Clark בארה"ב. טיפולי שורש (אנדודונטיה). התקן דנטלי למניעת נחירות. שיקום שיניים מלא על שתלים all on 4. טיפול בגז צחוק.
ד"ר אלון דוידזון

ד"ר אלון דוידזון

מומחה לפריודונטיה מטעם האוניברסיטה העברית והדסה. עוסק באבחון וטיפול במחלות חניכיים לרבות: הקצעת שורשים, טיפול כירורגי בכיסים עמוקים סביב שיניים ושתלים, טיפולי חניכיים אסתטיים, בניית עצם וביצוע שתלים דנטליים. ד"ר דוידזון חבר באיגוד הישראלי והאירופאי לרפואת חניכיים ואוסאואינטגרציה.
ד"ר יובל בוכניק

ד"ר יובל בוכניק

 בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים נימנה על צוות ההדרכה ב"הדסה". שיקום הפה, רפואת שיניים משמרת ואסתטית. השתלם בהלבנת שיניים אצל דר' לינדה גריינוול – London. השתלמות קלינית בהדסה במסגרת ADPP. מדריך תותבות בהדסה
ד"ר שי גורן

ד"ר שי גורן

רופא שיניים, מומחה לארותודונטיה – יישור שיניים ולסתות. לשעבר יו"ר אגודת האורתודונטים בישראל; מנהל מחלקת רפואת שיניים באיכילוב ועוזר קצין רפואת שיניים ראשי בצה"ל. כיום מטפל בשיטה המתקדמת ביותר אינויזליין.
ברט יאחיה

ברט יאחיה

שיננית מנוסה, בוגרת האוניברסיטה העברית. יסודית ומומחית בטיפול בפחדנים
יעל רויזמן

יעל רויזמן

שיננית מנוסה, בוגרת האוניברסיטה העברית. יסודית ומומחית בטיפול בפחדנים
ליאנה פישמן

ד"ר ליאנה פישמן

 שיננית מנוסה, בוגרת אוניברסיטת תל אביב. יסודית ומומחית בטיפול בפחדנים
ד"ר אירנה קלדס

ד"ר אירנה קלדס

בוגרת בהצטיינות של האוניברסיטה האמריקאית סמלוויס שבבודפשט. עוסקת בשיקום הפה, רפואת שיניים אסתטית, ציפויים והלבנות. עובדת גם בבית החולים תל השומר במחלקת שיקום.
ד"ר לאון גילמן

ד"ר לאון גילמן

מומחה לכירורגית פה ולסת והשתלות. רופא בכיר במחלקה לכירורגית פה ולסת בבי"ח "בלינסון", שיקום שיניים מלא על שתלים all on 4.
ד"ר שני ליפשיץ

ד"ר שני ליפשיץ

בוגרת האוניברסיטה העברית בירושלים. נמנית על צוות ההדרכה באוניברסיטה במחלקה לשיקום הפה בבית החולים הדסה עין כרם. דר' ליפשיץ מבצעת שיקום הפה, רפואת שיניים משמרת ואסטטית.
ד"ר אנה חפץ

ד"ר אנה חפץ

בוגרת אוניברסיטת מוסקבה. עברה השתלמויות רבות ברפואת שיניים לילדים וטיפול בעזרת גז צחוק. היא מטפלת בילדים באהבה, במסירות ובעדינות. הילדים מתחברים אליה בקלות וחוזרים לטיפולי המשך. בנוסף עוסקת ברפואת שיניים אסתטית, שיחזורים קדמיים, יוויניר, למינט.