טיפולי אסתטיקה

ד״ר איל אלעד

הטיפולים האסתטיים במרפאה מובלים על ידי ד"ר איל אלעד, בוגר אוניברסיטת תל אביב, קורס מתקדם לטיפולים אסתטיים וקורס לטיפול באמצעות חומצה היאלורונית ובוטולינום טוקסין (בוטוקס) – "שחקני החיזוק" של עולם האסתטיקה והיופי.

סוגי הטיפולים

הזרקת בוטולינום טוקסין

טיפול רפואי בקמטים שבאזור הפנים. הטיפול מיועד לשיפור המראה של קמטי הבעה בפנים (בעיקר בחלק העליון) ופועל על-ידי החלשתם של שרירים מסוימים הגורמים לאותם קמטים.

הזרקת חומר מילוי מסוג חומצה היאלרונית

חומצה היאלורונית מוזרקת לעור הפנים לטיפול בקמטים ולשיפור אלסטיות העור. הדבר תורם למראה עור רענן וזוהר יותר.

טיפול בתופעת חריקת שיניים (ברוקסיזם)

הזרקת בוטולינום טוקסין (לדוגמה בוטוקס) לשרירי הלעיסה מרגיעה את חריגת השיניים, מרפה את השריר, מונעת את שחיקת השיניים ומביאה להקלה בכאבים המופיעים בשרירי הפנים ובמפרקי הלסת. אפשר לשלב את הטיפול עם סד לילה - התקן נגד חריקת שיניים.

למה לבחור בחיוך ראשון?

הטיפולים האסתטיים המוצעים בחיוך ראשון מתאימים לכל אישה או גבר שחשובים להם המראה החיצוני שלהם ומחפשים אחר מקום מקצועי, אמין ומשפחתי לבצע אותם. המרפאה שמה דגש על יחס אישי וליווי של הלקוח לכל אורך הדרך, עד השלמת הטיפולים.

הטיפולים נעשים באמצעות השיטות והמכשור החדישים ביותר המוצעים כיום, מה שמגדיל את אחוזי ההצלחה שלהם ומקטין את הסיכונים. נקודת ההתחלה היא פגישת אבחון הנמשכת כ-45-30 דקות. לאחר מכן נקבעת תוכנית בת 3-2 טיפולים, משך כל אחד מהם כעשרים דקות.

לפני ואחרי